FVE pro rodinné domy

Fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy

Ušetřete až 65% na energiích s garantovanou dotací. Fotovoltaika na rodinný dům s výhodnou dotací až 246.500 Kč. Instalace do 3 měsíců od podpisu smlouvy

Objevte výhody fotovoltaické elektrárny

Využijte podporu dotací NZU na fotovoltaiku až 246.500 Kč

Vyhněte se neustálému zdražování elektřiny a ušetřete

Elektromobil napájený ze slunce

Soběstačnost

Rodinné domy

Se vším vám poradíme

Zdarma vám zpracujeme detailní nabídku na základě vašich potřeb a přesné rozvržení panelů na střeše ve 3D zobrazení. Máme k dispozici komplexní meteo data, spočítáme očekávanou produkci a navrhneme nejlepší řešení. Zajistíme získání dotace v maximální možné výši a nabízíme také výhodné financování pro střešní FVE.


Kvalitní instalace z prémiových komponent za rozumnou cenu. Používáme solární panely, měniče a baterie předních světových výrobců, střešní konstrukce Made in Germany, které jsou vhodné pro každý typ střechy a vynikají kvalitou založenou na dlouhodobých zkušenostech z německého trhu.


Vyřešíme vše od A do Z včetně dotací.

BEZSTAROSTNÝ PROVOZ

Nechte starosti s provozováním a pravidelnou údržbou na nás!


Budeme vaši FVE neustále monitorovat 24/7 a zajistíme pravidelný roční servis kompletní instalace, včetně pravidelné revize FVE.


Unikátní služba pro naše unikátní zákazníky.

PŘÍKLADY MOŽNOSTI ŘEŠENÍ FVE

Poradíme Vám nejlepší řešení pro Váš dům a výsledkem bude nabídka včetně 3D projektu nové FVE na vašem domě. Provedeme celým procesem, zajistíme dotaci a další potřebnou dokumentaci pro připojení. To vše máte od nás zdarma! Kontaktujte nás.

FVE 6,64kWp

baterie 9,3kWh

V ceně od nás zdarma:

Výše dotace: 245.400 Kč

Celková cena:

od 195.000 Kč

včetně DPH

FVE 9,96kWp

baterie 11,6kWh

V ceně od nás zdarma:

Výše dotace: 246.500 Kč

Celková cena:

od 275.000 Kč

včetně DPH

FVE 15,36kWp

baterie 17,4kWh

V ceně od nás zdarma:

Výše dotace: 246.500 Kč

Celková cena:

od 465.000 Kč

včetně DPH

Energo Group

Proč si pořídit FVE

Ušetření nákladů na energii

Stálý záložní zdroj energie

Vyšší hodnota nemovitosti

Rychlá návratnost investice

Výhoda dotace

Napájení čistou energií

Snížení uhlíkové stopy

Lepší udržitelnost pro planetu

Dohled nad energií

Energo Group

Technologie

Solární panely

Námi používané solární moduly vynikají kvalitou použitých materiálu, designem i technologickým procesem, což se odráží v jedné z nejvyšších účinností na trhu a zároveň jedním z nejnižších koeficientů degradace – pouze 0,55% za rok oproti standardu 0,8%!

Pro naše instalace používáme výhradně moduly výrobců zařazených do prestižního seznamu kategorie Bloomberg Tier1 (Podle metodologie BNEF jsou „Tier 1“ nejstabilnější společnosti ze sektoru výroby solárních panelů).

 

Spolupracujeme s těmito výrobci: RISEN Energy, Trina Solar, Jinko Solar, Longi, JA Solar.

 

Zmiňované společnosti působí v tomto odvětví  inovativně a soustředí se na na výzkum a vývoj vysoce výkonných modulů. 

Měniče napětí

Měniče jsou srdcem každé solární elektrárny. Spolupracujeme s výrobci, kteří nabízejí pokročilé funkce a jsou kompatibilní s vysokonapěťovými bateriemi. S hybridním invertorem můžete rozšířit svůj solární systém přidáním dalších baterií.

Samozřejmostí je mobilní aplikace pro vzdálený přístup. Spolupracujeme s těmito společnostmi: SOLAX, GOODWE, ENERGIZER – RD a menší instalace SMA, RISEN ENERGY, SOLAR EDGE – velké instalace

Baterie

Záleží nám na designu a vzhledu. Energizer® Powerstack je vysoce výkonný, škálovatelný bateriový úložný systém. Modulární design umožňuje maximální flexibilitu, díky čemuž je vhodný pro širokou škálu úložných aplikací.

Vnitřní a venkovní instalace

Vhodné do všech povětrnostních podmínek

Široká teplotní tolerance

Záruka 10 let / 6000 cyklů

Jak to funguje

Vlastní solární elektrárna - s námi je to jednoduché!

1

Poptávka

Na základě vyplněného formuláře na webu Vám navrhneme termíny pro návštěvu našeho specialisty na místě instalace. Každý projekt je individuální a musí se pečlivě připravit. Neděláme žádné sestavy, ale vždy vypracujeme optimální individuální projekt.

2

Návrh na míru

Zpravujeme návrh vaší FVE a nabídku pro realizaci projektu včetně harmonogramu prací. Součástí bude také smlouva o dílo. Po odsouhlasení a podpisu smlouvy začneme ihned s realizací.

3

Instalace solární elektrárny & Administrativa

Na základě kladného vyřízení žádosti o připojení do distribuční sítě (stanovisko do max. 30 dnů) navrhneme termín a provedeme kompletní instalaci solární elektrárny. Po instalaci vypracujeme revizní zprávu a podáme žádost o připojení. Následně uvedeme fotovoltaickou elektrárnu do provozu.

4

Předání projektu a dotace

Předáme vám FVE a zaškolíme vás. Dotace budou vyplaceny na váš účet maximálně 90 dnů od dokončení díla.

Galerie

Ukázky naší práce

FAQ

Nejčastější otázky a odpovědi

Pokud má o řešení na klíč klient zájem, tak ano a toto řešení preferujeme. Nebráníme se ale spolupráci s prověřenými dodavateli na části projektu. Vše je u nás o rozumné dohodě.

Marketingové triky neděláme. Ano, instalace FVE pro rodinné domy proběhne maximálně do 3 měsíců od podpisu smlouvy a uhrazení zálohy.

Dokážeme toho opravdu hodně, zde to ale není jen v našich rukách a musíme vyčkat na potřebná povolení a vyjádření úřadů a distribučních společností. Je v našem zájmu instalaci dokončit v co nejkratším čase při zachování kvality prací, proto se snažíme lhůty co nejvíce zkrátit aktivním kontaktováním dotčených orgánů. Máme zde výborné vztahy a daří se nám ve většině případů dostat lhůty na minimum.

Ano i tato služba je zahrnuta v naší nabídce. Na základě plné moci vše vyřešíme dovedeme ke zdárnému načerpání dotace.

Ano! Díky partnerství s bankami dokážeme nabídnout výhodné podmínky financování pro všechny druhy FVE projektů. Jak pro firmy a velké instalace, tak i pro majitele rodinných domů. Kontaktujte nás pro detaily možností financování.