Wallboxy

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Pro nabíjení elektromobilu o výkonu až 22 kW.
Volitelný prvek pro rozšíření fotovoltaické elektrárny se získáním dotace až 70 000 Kč navíc, z dotačního programu Nová Zelená Úsporám.

Instalace vnitřní, nebo venkovní na profil ukotvený do země.
Moderní design, snadné ovládání a přehled pomocí aplikace.

Elektromobilita je budoucnost a my jsme tu, abychom vám přechod na elektromobilitu co nejvíce usnadnili. S naší dlouholetou zkušeností v oboru a špičkovou technologií vám můžeme nabídnout kompletní řešení, které vám umožní snadno a pohodlně nabíjet váš elektromobil.
Navíc máte nyní možnost využít štědré dotace právě na pořízení nabíjecí stanice pro elektromobil.

 

Wallboxy, které instalujeme, jsou spolehlivá zařízení, která vám umožní nabíjet váš elektromobil rychle a bezpečně. Nabíjecí rychlosti se mohou lišit v závislosti na modelu a výkonu vašeho elektromobilu, ale naše wallboxy jsou navrženy tak, aby zajistily rychlou a účinnou nabíjecí kapacitu pro všechny typy vozů.

 

Využijte naplno sluneční energii k napájení vašeho elektromobilu.

Zařídíme vám dotaci až 70 000 Kč

DOTACI od NZÚ Vám vyřídíme až na dvě dobíjecí stanice pro jeden rodinný dům. Celková výše podpory bude 60.000 Kč
Pokud nabíjecí stanici – wallbox pořídíte současně s naší solární elektrárnou, zajistíme Vám bonus dalších 10.000 Kč.

 

Maximální podpora nesmí překročit 30.000 Kč na JEDNU nabíjecí stanici, pokud patří k RODINNÉMU DOMU, a 45.000 Kč, pokud patří k BYTOVÉMU DOMU.

 

Důležité pro nás je, aby naši zákazníci byli spokojeni s našimi službami. Proto se snažíme poskytovat nejvyšší úroveň zákaznické podpory a odborného poradenství. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně instalace wallboxu, neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci vám rádi poradí a pomohou vám najít nejlepší řešení.

Wallboxy

Wallbox, který instalujeme

FAQ

Nejčastější otázky a odpovědi

Díky programu Nová Zelená Úsporám můžete při realizaci montáže jedné nabíjecí stanice získat dotaci 30.000 Kč pro rodinný dům a 45.000 Kč pro bytový dům a pokud bude instalace s naší solární elektrárnou, pak ještě obdržíte kombinační bonus 10.000 Kč. Dohromady vám tedy zařídíme dotaci 40.000 Kč na jeden wallbox. Pro jeden RD je možné využít maximálně dvě dobíjecí stanice.

Nabíjení elektromobilu pomocí nabíjecí stanice je bezpečnější, rychlejší a levnější. Bezpečnější, protože wallbox používá výkonný kabel a nedochází tak k zahřívání a přerušování nabíjení jako v případě použití běžného kabelu. Rychlé, protože nabíjení pomocí wallboxu je zhruba osmkrát rychlejší než pouze s běžným kabelem. A v neposlední řadě cenově výhodnější, protože nabíjecí stanice si dokáže řídit nabíjení dle tarifu v době mimo špičku, kdy je elektřina levnější.

Ano, instalujeme jak vnitřní, tak i venkovní stanice.

Ano. Pomocí aplikace si můžete vybrat v jakém režimu budete vůz nabíjet. Z přetoků, nebo rychlé dobíjení.